Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 76 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Fotbal živě – Sport dnes

Zápasy bývají ostře sledovány sdělovacími prostředky a fanoušky (rekordní fotbalová návštěva pochází z derby Flamenga a Fluminense FC na Estádio do Maracanã 12. prosince 1963, kam přišlo 194 603 diváků),[1] kterým může prohra v derby zkazit...

FC Barcelona – Wikipedie

FC Barcelona (celým názvem: Futbol Club Barcelona, zkráceně Barcelona či Barça) je profesionální španělský fotbalový klub sídlící ve městě Barcelona, v autonomním společenství Katalánsko.

Pohár Katalánska ve fotbale - jeden z oblíbených šampionátů ve...

Není žádným tajemstvím, že fotbal je nejoblíbenějším sportem mezi obyvatelstvem celého světa. Tato vzrušující hra získala srdce milionů diváků. On je podřízený

La Liga: Španělsko fotbal【2022/2023】️ program a informace...

La Liga je 1. španělská fotbalová liga a patří mezi nejlepší soutěže na světě. Přečtěte si ️ informace o La Lize, včetně aktuální tabulky.

Španělský fotbalový pohár ovládl po penaltovém rozstřelu Betis.

Někdejší útočník Atlética Madrid, Liverpoolu Chelsea, který momentálně působí japonském celku Sagan Tosu, o tom informoval sociální síti twitter eurofotbal vám nabízí další články, zprávy, výsledky je konec!

Finále poháru ve Španělsku jitří politika i údajná oprava...

Jde o poslední zápas Josepa Guardioly na lavičce fotbalistů Barcelony. Jde o zápas dvou spřátelených klubů, které se chtěly utkat na "nepřátelské" půdě. Jde o zápas, který vadí politikům z "nepřátelské" strany.

Španělský fotbalový pohár ovládl po penaltovém rozstřelu Betis...

Fotbalisté Betisu Sevilla udolali po penaltovém rozstřelu Valencii a potřetí v historii ovládli Španělský pohár. Na sevillském stadionu La Cartuja skončilo finálové utkání po prodloužení 1:1, vítěznou penaltu proměnil v páté sérii obránce...

LM živě: Liverpool vs. Villarreal [27.4.] semifinále Ligy...

Liverpool čeká v cestě do finále Ligy mistrů španělský soupeř. Pokud si chtějí Reds opět zahrát o ušatý pohár, musí potopit Žlutou ponorku z Villarrealu.

Španělský pohár -

Neděle 29. května 2022, svátek má Maxmilián, Maxim

Minuta Min střelecky selhal ztratil cádizem, jankto naskočil k výhře atlético sevilla fc (španělský pohár) 1:2 | je tu konec! dnešní utkání nakonec končí 1-2, což jednoznačně do karet seville.