Jednoduché sázení

hokej úřad nakažených itálie

Chci vydělat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 101 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Zaměstnankyně finančního úřadu ignorovala výstrahu, z Itálie se...

Na Finanční úřad v Praze 10-Vršovicích docházela zaměstnankyně, která byla nakažena novým typem koronaviru. V karanténě skončilo 24 úředníků. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha jela do Itálie v době, kdy vláda vyjíždění do rizikové...

hokej nakažených usa

Holičství, kadeřnictví, firtka, masáže To vše se muselo zavřít nařízením vlády, prý jako prevence šíření koronaviru. Dokonce i kina, divadla, a kulturní akce nezůstaly ušetřeny. o kostelech, svatbách a pohřbecfh nemluvě.

hokej nakažených v itálii

Peking - Na severu Itálie zemřeli další čtyři lidé nakažení novým koronavirem, počet obětí epidemie tak v zemi stoupl na 11. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na úřady regionu Benátsko a vyjádření šéfa italské civilní obrany.

vysledky nakažených v rusku

V Rusku rekordně přibývá nakažených. Deset tisíc denně ... Více než stovka z dosavadních patnácti set obětí koronaviru v Rusku je právě z řad lékařů a sester. V některých regionech se přitom nemocnice staly v minulých dnech ohnisky nákazy.

V Itálii je už 821 nakažených novým koronavirem, 21 lidí...

V Itálii zemřeli další čtyři lidé na nový koronavirus, který se od prosince šíří do světa z Číny. Počet jeho obětí tak v Itálii vzrostl na 21 a nakažených je tam 821, oznámily místní úřady.

V Itálii se zavřou všechny obchody vyjma potravin a lékáren...

Počty nakažených rostou ve Spojených státech i v Evropě. Ve Velké Británii se nákaza dostala i mezi poslance. Jižní Korea hlásí opět velký počet nových případů. Maďarská vláda vyhlásila nouzový stav.

V Itálii za den zemřelo 636 lidí, nově nakažených koronavirem...

Nakažených ale za poslední den přibylo méně než v neděli. V pondělí oznámila italská civilní ochrana 3599 nových případů, zatímco v neděli hlásila nárůst o 4316.

hokej nakažených usa

Sedím u počítače ve své

Galerie: Francie, Británie či Itálie hlásí covidové rekordy...

Velká Británie a Itálie hlásí rekordní přírůstky nových případů nakažených covidem-19. - Shutterstock

hokej nakažených v itálii

Počet nakažených v Itálii dosáhl 80 000, mrtvých je více než 8000. 20:40, 26. března 2020 Autor: Pavel Navrátil / / ČTK. Koronavirem se už v Itálii nakazilo přes 80.000 lidí, 8165 z nich zemřelo.