Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 30 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Hokejisté Ústí porazili Benátky i potřetí v letošní sezoně ...

Slovan tak porazil svého soka i potřetí v sezóně a stáhl ztrátu na třinácté místo na 12 bodů. Ve středu čeká ústecký celek výjezd na led Jihlavy, doma se opět představí v sobotu, kdy budou od 16 hodin hostit pražskou Slavii. Hokej Chance liga, 51. ko

HC SlovanÚstí n.L. 2005

9.5.2017 od 15 hodin začíná nová sezona týmu SŽ B HC Slovan Ústí nad Labem. Sraz v kabině SŽ B (č.13) ve 14,15 h. Přinést s sebou: výstroj na letní přípravu a vyprané dresy a štulpny.

Ústí n/L 9:4, Chance Liga - Hokej – MS v ...

Mohlo by vás zajímat. Tábory vs. nákaza aneb roušky s sebou. Děti nebudou moci vařit, ubude výletů; Než se ještě více zadlužit, je lepší odložit splátky úvěrů

HC Benátky nad Jizerou

Tomáš Mareš (HC Slovan Ústí nad Labem): Jsme rádi i za dva body, i když jsme po druhé třetině vedli 3:1. Dnes jsme se lekli vyhrát. První třetina byla z naší strany špatná. Ve druhé třetině jsme dali tři branky, ale nebýt famozního Brízgiho, mohl být

SLOVANÚstí nad Labem » Junioři postupují do play-off! V ...

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem): Od začátku až do konce to byl parádní zápas. Kluci k němu přistoupili zodpovědně, předvedli super týmový výkon. V zápase bylo všechno, nechyběly tam emoce, bojovnost, náboj. Myslím si, že diváci viděli parádní h

HC Slovan Bratislava -

Hokejový klub Slovan ve čtvrtek zaplatil městu Bratislava dluh 1,196 milionu eur za pronájem... POHLED: Slovan nedýchá a KHL marně touží být protipólem NHL 29. května 2019

SLOVANÚstí nad Labem » Na hokej ve čtvrtek i v pátek

Na hokej večtvrtek i v pátek. Ú s t í n/L. - Ústečtí Lvi sehrají ve čtvrtek teprve čtvrtý přípravný zápas, ale už to bude utkání odvetné. Na ústeckém ledě se představí extraligové Kladno, na jehož ledě Lvi remizovali minulý týden 3:3.

SLOVANÚstí nad Labem » Ve čtvrtek přátelsky do Chomutova

V posledním zápase ústecký Slovan prohrál na Spartě těsně 4:5 potom, co ve druhé a třetí třetině předvedl velmi slušný hokej. Dařilo se mu ale i v předchozích zápasech s extraligisty a nakonec během léta ukázal celý tým, že mu nechybí sebevědomí a vn

Litvínov - Ústí 6:2, Jen výhry domácích. Litvínov si ...

Hokejisté Zlína rozdrtili v přípravě na novou sezónu extraligy doma Zvolen 6:1, zatímco Olomouc prohrála na ledě dalšího zástupce slovenské nejvyšší soutěže Trenčína 2:3. Extraligový nováček Karlovy Vary vyhrál 6:2 nad prvoligovým Kladnem, které opět

Zápas | HC Slovan Ústí nad Labem – HC Frýdek-Místek 6:2

Frýdek-Místek v rámci prvního kola nadstavbové části vyjel do Ústí nad Labem. Hráči Slovanu ale hosty nehezky zaskočili, po druhé třetině vedli 6:0. Rysi nakonec vstřelili dva góly, ale bodově vyšli naprázdno.