Neváhejte a přidejte se i vy!

Okresní přebor v Nymburském deníku :: TJ Hrubý Jeseník
Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1 Oskořínek 28932 IČ: 16577663 Číslo účtu: 14537191/0100 Předseda TJ:
Okresní fotbalový svaz Nymburk -
1 Okresní fotbalový svaz Nymburk Sportovně technická komise Zápis č.19/18-19 z jednání konaného dne 18.4.2019 od 15.30 hod. v zasedací místnosti OS TJ-SK Nymburk
TJ Sokol Všechlapy - Webnode
TJ Sokol Všechlapy Číslo klubu: 20 806 21 Adresa: Všechlapy 195, Nymburk 288 02 IČO: 16 57 78 68 DIČ: CZ16577868 Bankovní spojení: ČSOB, a.s. č.ú.: 251226215/0300 +420 724 967 506 +420 602 410 414
Nohejbalový turnaj si zahrajeme 6.6. a spojíme ho s oslavou narozenin !!! Jste všichni zváni, gardisti, fanoušci, hráči a všichni s manželkami a přítelkyněmi.
4. PÚ: TJ Sokol Chotětov A : TJ Sokol ... - Okresní fotbal
PÚ: TJ Sokol Chotětov A : TJ Sokol Řepov 6:4 Author: Rss Published Date: 10/03/2020 V předposledním přátelském utkání jsme přivítali celek hrající okresní přebor MB, a to tým z nedalekého Řepova.
Mladá Boleslav – Okresní fotbal
PÚ: TJ Sokol Chotětov : TJ Jíkev 5:5 (1:2) Author: Rss Published Date: 29/05/2020 Shrnutí Fotbal se vrátil na naše trávníky.
Jíkev - Výsledky pro Komunální volby 2018, kandidátky ...
Připravujeme výsledky pro Jíkev. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.
SK Slovan Poděbrady - Jíkev, 15.kolo , Středočeský ...
Přihlíželo mu 70 diváků, kteří v první půli sledovali velmi vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Oba týmy se snažily hrát technicky po zemi a neuchylovat se k dlouhým nákopům. Na úvodní branku si museli diváci počkat až do 40. minuty, kdy se
TJ Jíkev - Oficiální komentář k poslednímu utkání: MĚSTEC ...
Oficiální komentář k poslednímu utkání: MĚSTEC KRÁLOVÉ – JÍKEV 3:2 „Vybojované vítězství. Měli jsme ve hře i hluchá místa, ve kterých soupeř hrozil. Musím pochválit našeho gólmana, který chytil...
Jíkev - TJ Straky, 17.kolo , Středočeský | Nymburk | III ...
Poté se hra uklidnila na obou stranách a hrál se vyrovnaný fotbal, kde se na konci štěstí přiklonilo k domácím a v 85. minutě dali po rohu rozhodující gól." TJ Straky Jan Lebduška (trenér, Jíkev): "Myslím, že bylo vidět, že spolu hrají první dva týmy