Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 44 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Sobota. Náš "Penáč" - 7:20 narváno... - Blog
Za chvilku nebude v obchodě skoro nikdo. Už je to tady. 8:20 - prázdno a klid. Pokud někdo zamýšlel seniorské hodiny i o víkendu tak jistě myslel hlavně na prodavačky. Ty se mohou po ranním náporu dvě hodinky vzpamatovávat a sbírat energii na další n
Debakl posledních Lužic s béčkem Mikulčic - FOTBAL NA ...
Devět branek inkasovaly poslední Lužice v zápase s rezervním týmem Mikulčic. Domácí Baník hosty vůbec nešetřil a už v prvním poločase vstřelil soupeři šest branek. Pěti góly se blýskl Tomáš...
Z webu Idnes– Okresní fotbal
Tomáš Machálek netrefil po hodině hry odkrytou branku. Hosté pak byli ochotni i riskovat, když v 77. minutě Martina Zikla vystřídal další útočník Jan Silný. „Sázel jsem na to, že Hradec se do nás bude tlačit a že za jeho obranu Silný může zaběhnout,“
Kdyňané deklasovali oslabenou Přimdu - Domažlický deník
Kdyně – Devět fotbalistů Tatranu, kteří se spolu s brankářem postavili ve Kdyni rozjetým domácím, zasluhuje obdiv. Jinak ale to, co Přimda předvádí v krajské soutěži, je ostuda. Vždyť Tatran bez hráčů Lomu, jenž je jeho farmou, nedá dohromady ani zák
Angličtina se vyvíjí ke genderové dokonalosti - Blog
Tak podle instrukce OSN se už prý nemá hasičovi říkat fireman, ale firefighter. A odzvání congressmanům, protože to propříště budou legislators, tedy legislátoři. A co byste použili místo girlfriend/boyfriend? No přece – partner.
Sparťanky porazily německou Turbine Potsdam | Ženy |
Po hodině hry překvapila brankářku z trestného kopu střídající Nepokojová. „Chtěla jsem to hrát na branku, aby z toho vzniknul gól, takže je jen dobře, že to tak vyšlo. Výborně jsme podržely míč a získaly standardku, což bylo důležité v ten moment,“
yr.no Přimda, počasí hodinu po hodině
Předpověď počasí pro Přimda hodinu po hodině z yr.no, norské počasí česky. Aktuální počasí z yr.no, norské počasí na deset dní a podrobná předpověď po hodinách pro libovolné místo.
FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko
Na 300 diváků vidělo první branku po čtvrt hodině hry a jejím autorem byl nejzkušenější fotbalista na hřišti kapitán domácích Hubáček. Ve 37.minutě zvýšil Votava a v 85. minutě přidal třetí úspěch opět Hubáček, tentokráte z pokutového kopu.
Jak naučit Schillerovou anglicky? Pomáhá hlad, žízeň a ...
Jářku, minimálně dvě hodiny. Po výstupu ze stanice mě v jakémsi parku posadil na lavičku a že prý se hned vrátí. Nevrátil. Ani po hodině, ani po dvou. Po té třetí ke mně přistoupila jakási dáma a s úsměvem mi podala obálku.
Primeira Liga - souhrn 25. kola -
Krátce po odehrané hodině se v šestnáctce Tondely skvěle otočil s míčem Vinícius a jeho ránu směřující do sítě na poslední chvíli zablokoval obětavý Sampaio. Hosté se do své největší příležitosti dostali v 74. minutě, když z dvanácti metrů napřáhl Ri