Neváhejte a přidejte se i vy!

EuroFotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy

Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.

KLZ 1:1 SEV | CFR Kluž - | online přenosy ...

CFR Kluž - Sevilla FC (Evropská liga) 1:1 | První vzájemný zápas mezi Kluží a Sevillou skončil nerozhodně 1:1, oba góly padly až ve 2. poločase.

Steaua - Chelsea | ONLINE fotbal | 1.10.2013 20:45 | Liga ...

Fotbal online, Liga mistrů, 2. kolo, 1. 10. 2013 20:45 . Steaua - Chelsea 0:4. Minuta Min. Tým Hráč Akce

Steaua - Fotbal

Online reportáž - Steaua - AC Sparta Praha 2:0, Liga mistrů 2016/2017 3. předkolo

Živé přenosy Fotbal | Sport živě

Sledovat Sportživě je velice snadné. Vyberete si zápas či utkání které hledáte a rozklikneteho. Z možností, které se vám zobrazí si vyberete tu, která má nejkvalitnější přenos. Pokud Vám nebude vyhovovat odkaz (link) z jakéhokoli důvodu – nekvalitní

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

FCSB Bukurešť -

FotbalŽádný faul, hrál jsem míč, hájil se plzeňský stoper Hájek po kontroverzní penaltě v Bukurešti Ve 22. minutě došlo ke střetu Hájka a Budesca, po níž rozhodčí daroval týmu FCSB penaltu.

stats.wikimedia.org

Jan 31, 2019: This is the final release of Wikistats-1 dump-based reports. Part of these data are available in the first release of Wikistats 2. Read more here. Most metrics have

Steaua - Sparta | ONLINE fotbal | 3.8.2016 19:45 | Liga ...

Fotbal online, Liga mistrů, 3. předkolo, 3. 8. Steaua - Sparta 2:0. Minuta Min. Tým Hráč Akce