Neváhejte a přidejte se i vy!

Nelíbil se ti pomník Koňeva? Tak se ti nelíbily ani ...

S vytřeštěnýma očima jsem dnes četl zprávu o odstranění pomníku maršála Koněva. A tak jsem přesvědčen, že každému, komu tato socha vadila, tak se zároveň nelíbily ani výsledky 2. světové války. Jinak si to nedokážu vysvětlit.

Hrachovina a Gulaš ovládli statistiky, rekordní ...

Praha - Brankář Dominik Hrachovina z Liberce ovládl brankářské statistiky základní části hokejové extraligy. Pětadvacetiletý odchovanec Komety Brno, který do týmu Bílých Tygrů přišel na začátku listopadu ze švýcarského celku Ambri-Piotta, měl nejnižš

IČechy měly své "Drážďany". Před 75 lety spojenecké ...

IČechy měly své "Drážďany". Před 75 lety spojenecké bombardování zničilo Kralupy Prohlédnout si 61 fotografií ... Předčasné ukončení sezony kvůli koronaviru připravilo český hokej na klubové a reprezentační úrovni o půl miliardy korun. před 59 minuta

HER 3:3 DRE | Hertha BSC - SG Dynamo Drážďany (Německý ...

Drážďany začaly nebojácně a po prvním poločase vedly. Druhá půle už patřila jednoznačně domácím, kteří hned ve 3. minutě vyrovnali a pět minut před koncem z penalty otočili. V poslední minutě ale pískl rozhodčí pokutový kop i na opačné straně a zápas

Mistrovství světa v inline hokeji – Wikipedie

Mistrovství světa v inline hokeji pořádají dvě organizace: IIHF a FIRS.IIHF řídi především lední hokej, v inline hokeji pořádá pouze mistrovství světa mužů. FIRS pořádá mistrovství světa mužů, žen, juniorů, juniorek a veteránů.

Vyhlídka na Drážďany - Blog

Hokej; Basket; Tenis; ... Druhá fotografie je tedy stejná jako ta první, avšak je na ní označeno místo, kam je třeba se dívat, chcete-li Drážďany najít. A třetí fotografie, tentokrát pořízená teleobjektivem, a tedy třicetkrát přiblížená oproti fotogr

SLOVANÚstí nad Labem » Mládež » Rozcestník mládeže

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany. pondělí 23. 3. 2020 | Jan Prošek Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. celý článek . 3. třída: výrazná výhra nad Bílinou . pondělí 23. 3. 2020 | Jan Prošek

Víkend v Drážďanech - Blog

Mezi nejhezčí a nejzajímavější města, ve kterých můžeme strávit pohodový poznávací víkend a neutratit přitom majlant, patří určitě Drážďany. Tím, že leží jen kousek od českých hranic, ušetříme především na dopravě.

Šport a COVID-19 (Športové udalosti) | Onlajny.eu

Druholigový klub se kvůli několika pozitivním testům na koronavirus ocitl v karanténě a tři zápasy mu tak musely být odloženy. Poslední tým tabulky nastoupil doma proti druhému Stuttgartu v sestavě i s Ondřejem Petrákem a Josefem Hušbauerem. Silnému

Rychlodráha Praha – Drážďany výrazně zkrátí cestování ...

Rychlodráha Praha – Drážďany výrazně zkrátí cestování Šinkansenem z Prahy do Ústí nad Labem po nové rychlotrati už za 27 minut 19.8.2018 6:00