Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 24 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vítězství na závěr zpackané kvalifikace. Češi uspěli v...

Čeští fotbalisté se s neúspěšnou kvalifikací o mistrovství světa 2014 v Brazílii rozloučili vítězně. V posledním utkání porazili Bulharsko 1:0, krátce po poločase se ze střední vzdálenosti trefil záložník Dočkal.

Fotbalová nuda: Češi remizovali s Bulharskem 0:0 | Fotbal...

Čeští fotbalisté zakončili letošní boje v kvalifikaci o postup na mistrovství světa bezbrankovou remízou s Bulharskem. Na pražské Letné nenavázali na páteční výhru s Maltou a po úvodním nerozhodném výsledku v Dánsku podruhé v soutěži...

Dánsko nevyhrálo, Bulharsko dokonce padlo. Naděje Čechů přesto...

Už jen minimální šanci na postup do baráže měli čeští fotbalisté před nedělními zápasy kvalifikace o mistrovství světa 2014. Několik desítek minut žila, pár podmínek se splnilo. Jenže pak dal českým nadějím definitivně sbohem Island.

výsledky lidovky com fotbal

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

1. divize 2021/2022 live výsledky, Fotbal Dánsko -

Stránka 1. divize výsledky na Livescore, výsledky, 1. divize 2021/2022 tabulka a detaily zápasů (střelci gólů, červené karty, ...

Fotbal, Česko - Dánsko: radsot Dánska - 0:3 -

Fotbal, Česko - Dánsko: radsot Dánska - 0:3

Fotbal: Bulharsko - soupiska

Dánsko - Superligaen - tabulky

Tabulky v soutěži Dánsko - Superligaen.

Sport | - aktuální zprávy

Aktuální sportovní zprávy. Fotbal, hokej a další sporty na jednom místě. Rozhovory a reportáže. - sportovní zprávy.

Remíza Dánska s Bulharskem pomohla Čechům | Fotbal |

Fotbalisté Dánska remizovali v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2014 doma s Bulharskem 1:1. Skandinávský tým ve skupině B zůstal na čtvrtém místě za Českou republikou, kterou v pátek porazil 3:0.