Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 90 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Liga mistrů – Fotbal – ČT sport – Česká televize

Lokomotiv Moskva 6 1-0-5 4:11 3 SKUPINA E 1. ... Hokej 19. 05. 2020. Video. Anketa: Nejkrásnější dres národního týmu. Hokej 08. 05. 2020

KHLživě | - přenosy živě a zdarma

Mezi nejstarší kluby patří CSKA Moskva, Spartak Moskva, Dynamo Moskva a SKA Petrohrad. KHL má nejvyšší celkovou návštěvnost zápasů v Evropě. Pokud sledujete KHL, máte oblíbený tým, nebo se jen chcete podívat na dobrý evropský hokej a nechcete zůstáva

KHL tabulka 2020/2021 - Liga Online

KHL je složena z 24 klubů (z Ruska 19, z Kazachstánu, Běloruska, Lotyšska,Finska a Číny po jednom).Od sezóny 2019/20 zde nehraje už slovenský klub HC Slovan Bratislava a také v roce 2014 zkrachoval český tým HC Lev Praha. Velkou většinu tvoří v KHL r

Onlajny.eu | hokej

Zrodilo se velké překvapení, avšak po průběhu zápasu zaslouženě. Astana překvapila lídra KHL a vyhrála překvapivě jednoznačně 25. Rozhodujícím faktorem byl začátek druhé třetiny, kdy hosté vstřelili tři góly v rozmezí čtyři minut. CSKA už ve třetí pe

Onlajny.eu | KHL

Onlajny.eu - online prenosyšportových stretnutí.

- Sledujte zdarma Live online živé ...

Sledujte sportovní přenosy - Live stream online sport živě v TV zdarma: Fotbal, Hokej, Tenis, NHL, KHL, US Open 2019, Liga mistrů

Online Liga mistrů | - přenosy živě a zdarma

Galatasaray SK - FK Lokomotiv Moskva. 19.9.2018 AFC Ajax - AEK Athény FK Šachtar Doněck - TSG 1899 Hoffenheim Real Madrid - AS Řím Valencia CF - Juventus FC Benfica Lisabon - FC Bayern Mnichov FC Viktoria Plzeň - PFK CSKA Moskva Manchester City FC -

KZN 3:2 UFA | Ak Bars Kazaň - | online ...

Statistiky 3. třetiny Střely na bránu: 9:11 Vhazování: 4:5 Zblokované střely: 3:3 Trestné minuty: 2:2 Čas v útočném pásmu: 03:27 : 04:23

Evropská liga 2019/2020 | FC VIKTORIA Plzeň

3. 6. 2020 Zápas. Pavel Bucha gólem a asistencí řídil plzeňskou výhru na půdě Baníku Ostrava. 2. 6. 2020 Novinky. Zahrádka Gambrinus v areálu pivovaru se na vás znovu těší

Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...

MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.