Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ihned po registraci můžete začít hrát

Dnes se registrovalo již 28 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

FORTUNA:LIGA

FORTUNA:LIGA– Oficiální internetové stránky 1. fotbalové ligy. Aktuální informace a dění v české nejvyšší fotbalové soutěži.

Nejdražší hráči Fortuna ligy - Nicolae Stanciu - Ruik

Česká nejvyšší soutěž přišla v zimě o své hvězdy. Své týmy opustili jak Komličenko, tak Krmenčík. V nové sérii si tak představíme současné nejdražší fotbalisty Fortuna ligy dle webu Na páté příčce se umístil Nicolae Stanciu. Šestad

MS 2018 - Fotbal | Anglie - Panama 6:1, Kaneův hattrick ...

Už pět branek nastřílel na světovém šampionátu anglický kapitán Harry Kane. Hattrickem pomohl ostrovnímu celku k suverénnímu vítězství 6:1 nad slabou Panamou, která zaznamenala svůj vůbec první gól na mistrovství světa v historii. Anglie tak slaví po

Belgie - Panama 3:0. Panama dlouho držela krok, dvěma góly ...

Fotbalisté Belgie splnili roli favorita a porazili nováčka světových šampionátu Panamu 3:0. Ta první poločas statečně vzdorovala, pak se ale trefili Dries Mertens a dvakrát Romelu Lukaku. Zápas si můžete připomenout v naší online reportáži.

Belgie - Panama 3:0, Lukakuřádil. Dvěma góly pomohl k ...

Jen lehčí trápení si prožil další z favoritů ve svém úvodním zápase na fotbalovém MS. Nadupaní Belgičané se sice v první půli proti Panamě nedokázali gólově prosadit, ale po změně stran už dominovali a nakonec slavili výhru 3:0. O vítězství nad nováč

MS 2018 - Fotbal | Anglii výhra zajistí postup, Senegalu ...

Před startem mistrovství světa v Rusku byli fotbalisté Japonska a Senegalu outsidery skupiny H, na úvod ale překvapivě zvítězili nad favority a vítěz dnešního vzájemného souboje si může už po druhém vystoupení na turnaji nečekaně zajistit postup do o

MS 2018 - Fotbal | Belgie - Panama 3:0, všechny góly po ...

Povinnost splněna. Belgičtí fotbalisté zahájili mistrovství světa vítězstvím 3:0 nad Panamou. Všechny góly dal tajný favorit celého turnaje ve druhém poločase.

Online: Guyana - Panama 2:4, CONCACAF Gold Cup -

Pardubický fotbalový zázrak. Proč si zaslouží postoupit do ligy? Oloupené Teplice? Asi. Bohužel tu nebyl VAR, ulevil si kouč Hejkal; Moc spěcháme. Chyběl mi hlad po kvalitnějším fotbalu, řekl kouč Sparty; Mít Baník v zádech fanoušky, bylo by to jiné,

Tabulka Fortuna ligy 2019/2020 | Statistiky 1. fotbalové ...

Podívejte se na aktuální pořadí v rámci tabulky 1. české fotbalové ligy, která během ročníku 2019/20 nese název FORTUNA:LIGA.

USA - Guyana 4:0, Obhájci titulu vstoupili do šampionátu ...

Obhájci titulu z USA vstoupili do fotbalového mistrovství Severní a Střední Ameriky jednoznačnou výhrou 4:0 nad Guyanou. V domácím prostředí v St. Paulu dvakrát skóroval Tyler Boyd, který hrál za Spojené státy teprve druhý zápas poté, co mu mezinárod